GEBZE PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Gebze Personel Taşımacılığı konusunda uzman olan İltur Seyahat Turizm; her geçen gün ülkemizin önde gelen firmalarını hizmet ağına katarak büyümeye devam etmektedir.

Bu büyüme ile birlikte çalıştırdığı personellerin mesleki ve kişisel yetkinliklerini sürekli geliştirerek, yönetim sistemlerine hakim, teknolojiyi eksiksiz kullanan, müşteri istek ve beklentilerinin üzerinde hareket eden, kurgulayan, sektördeki değişiklikleri takip eden, değişime ayak uyduran kadrolar oluşturulmaktadır.

90 Projemizle, günde yaklaşık 1000 personel, 145 servis aracı ile taşınmaktadır. Gebze personel taşımacılığı konusunda uzman operasyon personellerimiz iletişim konusunda teknolojinin sunduğu en ileri imkanlarla donatılmış olup hizmetin aksamasına neden olacak uygunsuzluklar karşısında gerek şirketimizle gerekse müşteri yönetici ve personelleri ile anında iletişim kurarak ve gerekli koordinasyonu sağlayarak uygunsuzlukları anında ve yerinde çözmektedir. Personel Taşıması artık firmaların en büyük sıkıntısı olmaktadır. Personelinin zamanında ve konforlu bir şekilde transfer hizmetlerinin verilmesi, günlük yoğun mesai başlangıcı karmaşasından en az şekilde etkilenmesi sağlanırken, rahat ve güvenli yolculuk etmesi İltur Seyahat Turizm tarafından teminat altına alınmıştır. Sizlerde bizleri tercih ederek bu sıkıntıları en aza indirgeyebilirsiniz.

Filosunda yaş sınırlamalı araçlarla hizmet veren İltur Turizm, araçlarının bakımlarını periyodik bakım aralığına uygun yetkili servislerde yaptırmaktadır. Gebze Personel Taşımacılığı alanında teknolojik gelişmelere paralel çözümler üretme gayreti içerisinde çalışmalarını sürdüren şirketimiz, kaliteli, titiz, güvenli taşımacılık faaliyetlerini sürdürmekte ve her geçen gün işbirliği yaptığı firmalara yenilerini eklemektedir. Taşımacılığını yaptığımız projelerde taşıt yatırımı yaparak sorunsuz,kesintisiz ve uzun yıllara dayalı hizmet verme yoluna giderek, firmalara güçlü yapısıyla güven vermektedir.

Güncel haber ve kampanyalardan anında haberdar olmak için İltur Instagram sayfamızı takip edin.

İlgilenebilirsiniz: Gebze Öğrenci Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı